PRACA

85zł – 100zł /godz (w zależnosci od zadania)

Centrum Psychoterapii i Hipnozy w Elblągu szuka do współpracy specjalistów:

  • Psychologa dziecięcego
  • Psychoterapeutę dzieci i młodzieży
  • Psychoterapeutę dla osób dorosłych, par

Zadania:

  • pomoc psychologiczna,
  • terapia osób dorosłych, młodzieży , dzieci,
  • prowadzenie grup terapeutycznych

Wymagania :

  • Ukończone studia magisterskie na wydziale Psychologii
  • Świadectwo ukończenia szkoły psychoterapeutycznej , ewentualnie zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu minimum 3 lata
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi/ młodzieżą/dziećmi

Oferujemy:

  • Pracę w wybrane dni/godziny, możliwość pracy w weekendy.
  • Superwizję koleżeńską
  • Dobrze skomunikowane miejsce pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy.

Aplikacje – CV z krótkim opisem doświadczenia zawodowego oraz klauzulę poniżej prosimy przesyłać na adres e-mail biuro@psycholog-elblag.pl.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Klauzula:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 27.08.1997r Dz. U. z 2002r, Nr101, poz. 923 ze zm.”

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda